JEDINEČNÁ MOŽNOST ZPROSTŘEDKOVÁNÍ KOUPĚ ZBOŽÍ Z ASIE ZA SKVĚLÉ CENY

Proč je zboží, které je vystaveno v naší internetové galerii Scottie.cz tak levné a proč neplatíte žádné poštovné?

Zprostředkováváme Vám jedinečnou možnost koupě Vámi vybraného zboží přímo od dodavatelů z Asie. U nás tedy zaplatíte pouze cenu zboží, za kterou je prodáváno v Asii, a navíc nízký poplatek Provozovateli galerie za zprostředkování nákupu.

SMLOUVA O ZPROSTŘEDKOVÁNÍ? MY ZPROSTŘEDKUJEME, PRODÁVAJÍCÍ ODEŠLE A VY OBDRŽÍTE!

Ano, s námi uzavíráte smlouvu o zprostředkování, nikoliv smlouvu kupní. Na základě smlouvy o zprostředkování, která je uzavřena mezi Vámi a Provozovatelem internetové galerie Scottie.cz, Vám zprostředkujeme uzavření kupní smlouvy s vybraným dodavatelem – prodávajícím zboží se sídlem v Asii. U nás si tedy objednáváte pouze službu zprostředkování. Díky tomu Vám můžeme nabídnout ty nejnižší ceny.

JAK TO CELÉ PROBÍHÁ, KROK ZA KROKEM

  • V naší nabídce si vyberete zboží, o jehož zprostředkování máte zájem. Cena, která je u vystaveného zboží uvedena, zahrnuje jak cenu zboží s náklady na jeho dodání, tak naši odměnu za zprostředkování.
  • Odesláním a zaplacením Vaší objednávky nás pověříte, abychom za Vás zařídili nákup zboží u prodávajícího. Stranami kupní smlouvy, kterou za Vás uzavřeme, budete Vy a vybraný prodávající pocházející z Asie.
  • Zboží odesílá prodávající přímo na Vaši adresu. Zásilka tedy putuje nejrychlejší možnou cestou k Vám domů. Toto představuje značnou výhodu a úsporu Vašich nákladů oproti standardním e-shopům, kde si kupujete zboží od jeho dodavatele v České republice. Takový dodavatel musí do ceny zboží promítnout kromě své marže i nemalé náklady na skladování zboží a na jeho přeposílání, které tak v konečném důsledku zaplatíte Vy jako zákazník. My žádné takové náklady nemáme, proto nám mimo původní cenu zboží zaplatíte pouze běžnou odměnu za zprostředkování. Poštovné je navíc hrazeno ze strany samotných prodávajících z Asie. Výsledná cena Vás tedy vyjde o mnoho levněji, než kdybyste nakupovali v běžném e-shopu.
  • Zásilka se zbožím bude odeslána z Asie prodávajícím přímo zákazníkovi. Zásilka je standardně doručena Českou poštou.
  • Nyní už si Vy nebo Vaši blízcí užívejte radosti z vybraného zboží!

MOŽNOSTI ODSTOUPIT OD SMLOUVY

Jste zvyklí na možnost odstoupit od smlouvy do 14 dnů od doručení zboží? U nás se nic nemění. Nabízíme Vám zdarma zařízení odstoupení od kupní smlouvy s prodávajícím. Pokud tak nebudete se zbožím z jakéhokoliv důvodu spokojeni, můžete jej jednoduše vrátit. Jelikož Vaši nespokojenost se zbožím budeme chtít odčinit, vrátíme Vám všechny peníze, které jste nám zaplatili (tedy nejen kupní cenu zboží ale i naši odměnu za zprostředkování). Více informací o podmínkách odstoupení od smlouvy naleznete v našich Obchodních podmínkách.

 

 FUNGOVÁNÍ REKLAMACÍ NAŠICH SLUŽEB

Pokud nebudete spokojeni s kvalitou našich služeb, např. Vám na základě kupní smlouvy, kterou Vám zprostředkujeme, bude dodáno jiné zboží nebo bude zboží dodáno s prodlením, můžete je u nás reklamovat. Nabízíme Vám různé kompenzace, pro přehled se podívejte do našeho Reklamačního řádu.

FUNGOVÁNÍ REKLAMACÍ VAD JAKOSTI ZBOŽÍ

Scottie.cz je pouze zprostředkovatelem, nikoliv prodávajícím zboží. Za kvalitu a jakost zboží dodaného prodávajícím tedy nenese odpovědnost. Vady v jakosti zboží proto musíte reklamovat přímo u prodávajícího, nikoliv u nás. Kontakt na prodávajícího Vám samozřejmě předáme.

Že se Vám do toho nechce? Nabízíme bezplatné zařízení reklamace u prodávajícího v prvních čtrnácti dnech po obdržení zboží. Více o podmínkách zařízení reklamace zboží naleznete v našich Obchodních podmínkách.

Reklamaci zboží ale nebudete muset v naprosté většině případů řešit, spokojenost zákazníků s kvalitou zboží dodávaného prodávajícími je totiž velmi vysoká.

 

NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT

Není Vám cokoliv jasné nebo máte jakékoliv jiné dotazy? Neváhejte nás kontaktovat. Reagujeme vždy nejpozději do 48 hodin.

Před výběrem zboží si, prosím, přečtěte naše Obchodní podmínky.